Nowoczesna Szkoła nastawiona na efekty

„SUCCESS” to nowoczesna szkoła nie tylko języków obcych, ale teraz także matematyki i fizyki. Na rynku działamy od 2004 roku i z każdym rokiem bogatsi o kolejne doświadczenia.

Czytaj więcej

Aktualności

Wydarzenia, konkursy i wiele innych - bądź zawsze poinformowany o nowościach w naszej szkole i już teraz sprawdź nasze ostatnie aktualności.

Czytaj więcej

Języki obce

Angielski, Niemiecki, Włoski! Sprawdź szczegóły naszej oferty językowej i poznaj nasze metody nauczania! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne dla każdego!

przedmioty ścisłe

Matematyka i Fizyka wcale nie muszą być nudne! Pokażemy Ci jak przyjemna może być nauka tych przedmiotów. Posiadamy zajęcia już od 5. roku życia!

Czytaj więcej

Zapisy online

Już wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły będzie możliwość dołaczenia do nas poprzez specjalny formularz egzaminujący.

Oferta na frie

Data wydarzenia: 2019-12-10

Oferta na frie

Ferie zimowe tuż tuż... ☃️
Kiedy biały puch pokryje całą okolicę nie ma lepszej zabawy z dziećmi niż wygłupy na śniegu. Możemy ulepić bałwana, jeździć na sankach,rzucać się śnieżkami, jeździć na nartach i łyżwach. A co robić kiedy śniegu nie ma? Jaką rozrywkę zorganizować dzieciom podczas pluchy? Co fajnego będą robić Twoje dzieci kiedy jesteś w pracy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie- kreatywne warsztaty.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierz co Cię interesuje i zadzwoń by dowiedzieć się więcej ☎️

❄️ scrapbooking- stworzymy i fantazyjnie ozdobimy z Twoim dzieckiem m.in. pocztówki z ferii zimowych, ramki na zdjęcia, nauczymy pakowania prezentów i ozdobimy gigantyczny tort

❄️ łamigłówki dla małej główki- kto lubi rebusy, quizy, ciekawostki i zagadki będzie w siódmym niebie. To też świetna zabawa dla detektywów, którzy pomogą nam rozwiązać kryminalną zagadkę.

❄️mini-disco- szalona zabawa karnawałowa z wieloma atrakcjami

❄️eko-przyjaciele- poważny temat na wesoło, m.in. nauczymy Twoje dziecko jak segregować śmieci, posadzimy roślinki, zrobimy zabawki z recyclingu czy też uszyjemy eko-ubrania

❄️fabryka zabawek metodą DIY- to co sami zrobimy cieszy nas najbardziej. Wspólnie z Twoim dzieckiem zrobimy, skleimy i zbudujemy oryginalne zabawki, bo kreatywność nie zna granic

Terminy warsztatów:
* scrapbooking- 13.01. (poniedziałek)
* łamigłówki dla małej główki- 15.01. (środa)
* mini-disco - 17.01. (piątek)
* eko-przyjaciele- 20.01. (poniedziałek)
* fabryka zabawek metodą DIY- 22.01. (środa)

Koszt jednego warsztatu:
35,00 zł studenci szkoły SUCCESS
40,00 zł pozostali uczestnicy warsztatów
(wszystkie materiały w cenie)

Zapisy trwają do 20.12.