Nowoczesna Szkoła nastawiona na efekty

„SUCCESS” to nowoczesna szkoła nie tylko języków obcych, ale teraz także matematyki i fizyki. Na rynku działamy od 2004 roku i z każdym rokiem bogatsi o kolejne doświadczenia.

Czytaj więcej

Aktualności

Wydarzenia, konkursy i wiele innych - bądź zawsze poinformowany o nowościach w naszej szkole i już teraz sprawdź nasze ostatnie aktualności.

Czytaj więcej

Języki obce

Angielski, Niemiecki, Włoski! Sprawdź szczegóły naszej oferty językowej i poznaj nasze metody nauczania! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne dla każdego!

przedmioty ścisłe

Matematyka i Fizyka wcale nie muszą być nudne! Pokażemy Ci jak przyjemna może być nauka tych przedmiotów. Posiadamy zajęcia już od 5. roku życia!

Czytaj więcej

Zapisy online

Już wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły będzie możliwość dołaczenia do nas poprzez specjalny formularz egzaminujący.

Pirackie Summer Club z Brytyjczykiem to sposób na nudę dla Twojego dziecka!

Data wydarzenia: 2020-06-21

Pirackie Summer Club z Brytyjczykiem to sposób na nudę dla Twojego dziecka!

Wakacje to cudowny czas dla Twojego dziecka 🌞 W czasie wakacji chcesz zapewnić mu wiele radości, dobrą zabawę i atrakcje, które zapamięta na długo 😀To także czas czas kiedy Twoje dziecko ma dużo czasu wolnego, więc łatwo o nudę 🧐

 

Czy masz już pomysł jakie atrakcje zapewnisz swojemu dziecku? Co będzie Twoje dziecko robić, kiedy Ty będziesz w pracy? Czy macie już jakieś plany?🤔

 

Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu jak zaplanować czas Twojemu dziecku żeby się nie nudziło podczas tych wakacji, to możemy Ci w tym pomóc👋

 

Pirackie Summer Club z Brytyjczykiem💂‍♂️ to doskonała forma spędzenia czasu dla Twojego dziecka, która łączy w sobie zarówno świetną piracką zabawę🦜 jak i jest okazją do “otwarcia się” na język angielski 🇬🇧 Pirackie Summer Club to program, podczas którego Twoje dziecko spędzi efektywnie tegoroczne wakacje.

 

Pirackie Summer Club z Brytyjczykiem to

👉 idealny program dla dzieci 5-10 lat

👉5 turnusów do wyboru

👉zajęcia stacjonarne lub online (do wyboru)

👉zajęcia w małych grupach: 5-8 osób

 

👉Koszt turnusu:

cena regularna turnusu: 250,00 zł

UWAGA❗️️Przedłużamy czas promocji❗️❗️❗️ do 25.06.obowiązuje cena promocyjna turnusu: 199,00 zł

Dla naszych Studentów specjlana promocyjna cena dodtkowo przyznajemy -15% rabatu ❗️❗️❗️

 

👉Pośpiesz się i skorzystaj z najtańszej opcji!

 

👉Zapisy trwają do 30.06.

 

👉Zapisz swoje dziecko tutaj: http://www.123formbuilder.com/form-5501602/my-form

 

👉Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu, kliknij tutaj: https://www.subscribepage.com/pirackiesummerclub

 

👉Masz starsze dziecko w wieku szkolnym? A może sam jesteś zainteresowany zajęciami dla siebie w okresie wakacyjnym? Kliknij tutaj i dowiedz się co jeszcze mamy w ofercie na te wakacje: https://www.subscribepage.com/success-centrum-nauczania