Nowoczesna Szkoła nastawiona na efekty

„SUCCESS” to nowoczesna szkoła nie tylko języków obcych, ale teraz także matematyki i fizyki. Na rynku działamy od 2004 roku i z każdym rokiem bogatsi o kolejne doświadczenia.

Czytaj więcej

Aktualności

Wydarzenia, konkursy i wiele innych - bądź zawsze poinformowany o nowościach w naszej szkole i już teraz sprawdź nasze ostatnie aktualności.

Czytaj więcej

Języki obce

Angielski, Niemiecki, Włoski! Sprawdź szczegóły naszej oferty językowej i poznaj nasze metody nauczania! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne dla każdego!

przedmioty ścisłe

Matematyka i Fizyka wcale nie muszą być nudne! Pokażemy Ci jak przyjemna może być nauka tych przedmiotów. Posiadamy zajęcia już od 5. roku życia!

Czytaj więcej

Zapisy online

Już wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły będzie możliwość dołaczenia do nas poprzez specjalny formularz egzaminujący.

Angielski we wrześniu na 5+!

Data wydarzenia: 2020-06-21

Angielski we wrześniu na 5+!

Jesteś rodzicem, który bacznie przyglądał się zmęczonemu i bezradnemu dziecku w czasie nauczania zdalnego 💻 na którego spadło mnóstwo materiału z języka angielskiego🇬🇧 do samodzielnego opracowania.

Link za linkiem, materiał za materiałem, praktycznie sama teoria bez ćwiczeń, to najczęstszy obraz zajęć zdalnych i tego z czym przyszło się zmierzyć Twojemu dziecku 👧🧒Nie jest to wina nauczycieli ani szkół, ale Twojego dziecka też nie, a to ono poniesie najwięcej konsekwencji całej tej sytuacji 🧐

Konsekwencje poniosą dzieci dopiero po powrocie do szkół. Do materiału z okresu III-VI nauczyciele już nie powrócą ❌, gdyż wraz z nowym rokiem szkolnym podstawa programowa pójdzie dalej i nie poczeka na Twoje dziecko ❌, a materiał z tego okresu będzie tak samo egzekwowany.

👉 Chciałbyś aby Twojemu dziecku wytłumaczyć jeszcze raz gramatykę z okresu III-VI?

👉 Chciałbyś aby przećwiczyć z Twoim dzieckiem zagadnienia, które przerabiał w tym okresie?

👉 Chciałbyś aby Twoje dziecko rozpoczęło nowy rok szkolny bez zaległości i aby rozpoczęło rok szkolny z uśmiechem na ustach?

 

Jeżeli przytakujesz czytając te pytania, to jesteś w bardzo dobrym miejscu by zapewnić Twojemu dziecku powrót do szkoły bez zbędnych zaległości językowych po nauczaniu zdalnym 🙂

Angielski we wrześniu na 5+! to

👉 idealny program dla dzieci 8-15 lat

👉 turnus w okresie: 17.08.- 28.08

👉 aż 12h po 50 min

👉 zajęcia stacjonarne lub online (do wyboru)

👉 zajęcia w małych grupach: 5-8 osób

👉Koszt turnusu:

cena regularna turnusu: 299,00 zł

do 30.06.obowiązuje cena promocyjna turnusu: 249,00 zł

Tylko dla naszych Studentów przyznajemy dodatkowe 15% rabatu!

 

👉 Pośpiesz się i skorzystaj z najtańszej opcji!

👉 Zapisy trwają do 30.06.

👉 Zapisz swoje dziecko tutaj: http://www.123formbuilder.com/form-5501602/my-form

👉 Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu, kliknij tutaj: https://www.subscribepage.com/angielskiwewrzesniuna5

👉Masz młodsze dziecko w wieku 5-10 lat? A może sam jesteś zainteresowany zajęciami dla siebie w okresie wakacyjnym? Kliknij tutaj i dowiedz się co jeszcze mamy w ofercie na te wakacje: https://www.subscribepage.com/success-centrum-nauczania