Nowoczesna Szkoła nastawiona na efekty

„SUCCESS” to nowoczesna szkoła nie tylko języków obcych, ale teraz także matematyki i fizyki. Na rynku działamy od 2004 roku i z każdym rokiem bogatsi o kolejne doświadczenia.

Czytaj więcej

Aktualności

Wydarzenia, konkursy i wiele innych - bądź zawsze poinformowany o nowościach w naszej szkole i już teraz sprawdź nasze ostatnie aktualności.

Czytaj więcej

Języki obce

Angielski, Niemiecki, Włoski! Sprawdź szczegóły naszej oferty językowej i poznaj nasze metody nauczania! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne dla każdego!

przedmioty ścisłe

Matematyka i Fizyka wcale nie muszą być nudne! Pokażemy Ci jak przyjemna może być nauka tych przedmiotów. Posiadamy zajęcia już od 5. roku życia!

Czytaj więcej

Zapisy online

Już wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły będzie możliwość dołaczenia do nas poprzez specjalny formularz egzaminujący.

Pobierz bezpłatny katalog zabaw dla swojego dziecka

Data wydarzenia: 2020-07-02

Pobierz bezpłatny katalog zabaw dla swojego dziecka

Wakacje to cudowny czas dla Twojego dziecka, a Ty masz nie lada wyzwanie aby zapewnić mu atrakcje na ten czas. 

Kiedy dopisuje pogoda zadanie wydaje się trochę łatwiejsze, możecie jechać na basen, wyjść do lasu, pojeździć na rowerze... Ale co robić z dzieckiem kiedy jest zimno i pada deszcz? Jakie zabawy zaproponować swojemu dziecku, które zajmą go na długie godziny? 

Mamy dla Ciebie super rozwiązanie :) Wejdź tutaj: https://www.subscribepage.com/pirackiesummerclub, a na dole strony znajdziesz do pobrania katalog zabaw, który przyda się na wiele okazji.