Nowoczesna Szkoła nastawiona na efekty

„SUCCESS” to nowoczesna szkoła nie tylko języków obcych, ale teraz także matematyki i fizyki. Na rynku działamy od 2004 roku i z każdym rokiem bogatsi o kolejne doświadczenia.

Czytaj więcej

Aktualności

Wydarzenia, konkursy i wiele innych - bądź zawsze poinformowany o nowościach w naszej szkole i już teraz sprawdź nasze ostatnie aktualności.

Czytaj więcej

Języki obce

Angielski, Niemiecki, Włoski! Sprawdź szczegóły naszej oferty językowej i poznaj nasze metody nauczania! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne dla każdego!

przedmioty ścisłe

Matematyka i Fizyka wcale nie muszą być nudne! Pokażemy Ci jak przyjemna może być nauka tych przedmiotów. Posiadamy zajęcia już od 5. roku życia!

Czytaj więcej

Zapisy online

Już wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły będzie możliwość dołaczenia do nas poprzez specjalny formularz egzaminujący.Dzieci

Metoda łączona (zajęcia grupowe)

Dzieciom, których rodzice chcieliby połączyć zajęcia rozwijające głównie sprawność mówienia wraz z elementami zajęć szkolnych (pisanie, czytanie, słuchanie, gramatyka) proponujemy zajęcia metodą łączoną. Zajęcia podzielone są na dwie części: pierwsza część- nauka mówienia w języku niemieckim i druga część- praca z -odpowiednio dobranym do wieku i potrzeb Studentów- podręcznikiem, przygotowująca dzieci do zajęć szkolnych. Metoda łączona doskonale sprawdza się wśród dzieci i młodzieży z uwagi na regularne konfrontowanie dzieci ze swoją wiedzą, na „wymuszanie” korzystania w spontaniczny sposób z poznanych już zagadnień gramatycznych (w mowie), co przekłada się na swobodne używanie języka w czasie zajęć szkolnych oraz w kontaktach z niemieckojęzycznymi osobami a także minimalizuje obawy i blokadę przed mówieniem.
Dla dzieci w wieku 10 lat- zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 45 minut.
Dla dzieci od 11 roku życia- zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają (45 minut + 25 minut)
Przed zapisaniem dziecka na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.

Metoda łączona (zajęcia indywidualne)

Dzieciom w wieku szkolnym, których rodzice chcieliby połączyć zajęcia rozwijające sprawność mówienia wraz z utrwaleniem, uzupełnieniem bądź poszerzeniem materiału szkolnego, proponujemy zajęcia metodą łączoną. Podczas zajęć lektor zadba o wyćwiczenie wszystkich sprawności i elementów zajęć szkolnych (mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie, gramatyka). Metoda łączona doskonale sprawdza się wśród dzieci i młodzieży z uwagi na regularne konfrontowanie ze swoją wiedzą i pokonywanie barier w mówieniu, która równocześnie skupia się i przygotowuje do zajęć szkolnych. W metodzie łączonej przy zajęciach indywidualnych program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Student.
Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 45 minut (dzieci 10-11 lat) lub 55 minut (dzieci 13-14 lat)