Nowoczesna Szkoła nastawiona na efekty

„SUCCESS” to nowoczesna szkoła nie tylko języków obcych, ale teraz także matematyki i fizyki. Na rynku działamy od 2004 roku i z każdym rokiem bogatsi o kolejne doświadczenia.

Czytaj więcej

Aktualności

Wydarzenia, konkursy i wiele innych - bądź zawsze poinformowany o nowościach w naszej szkole i już teraz sprawdź nasze ostatnie aktualności.

Czytaj więcej

Języki obce

Angielski, Niemiecki, Włoski! Sprawdź szczegóły naszej oferty językowej i poznaj nasze metody nauczania! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne dla każdego!

przedmioty ścisłe

Matematyka i Fizyka wcale nie muszą być nudne! Pokażemy Ci jak przyjemna może być nauka tych przedmiotów. Posiadamy zajęcia już od 5. roku życia!

Czytaj więcej

Zapisy online

Już wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły będzie możliwość dołaczenia do nas poprzez specjalny formularz egzaminujący.Dorośli

Direct Method for English (zajęcia grupowe i indywidualne)

Metoda Direct, jest skierowana do wszystkich osób, którzy chcieliby rozwinąć przede wszystkim sprawność swobodnego mówienia w języku angielskim. Podczas zajęć Metodą Direct, Studenci używają języka angielskiego w mowie o wiele częściej, niż podczas nauki innymi metodami, co pozwala skutecznie zwalczać blokadę przed mówieniem.

Zajęcia grupowe odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 100 minut (50 min + 50 min)

Zajęcia indywidualne odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 55 minut.
Przed zapisaniem się na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.

Metoda tradycyjna (zajęcia grupowe)

Zajęcia Metodą Tradycyjną są skierowane do wszystkich osób dorosłych, którzy chcieliby rozwijać wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie. Zajęcia Metodą Tradycyjną doskonale nadają się dla osób, od których w pracy wymaga się oprócz komunikowania się w języku angielskim, również swobodnego i poprawnego pisania tekstów np. wiadomości mailowych. Metoda Tradycyjna jest kompleksową metodą, rozwijającą wszystkie sprawności jednocześnie.
Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 100 minut (50 min + 50 min)
Przed zapisaniem się na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.

Metoda tradycyjna (zajęcia indywidualne)

Zajęcia Metodą Tradycyjną są skierowane do wszystkich osób dorosłych, którzy chcieliby rozwijać wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie. Zajęcia Metodą Tradycyjną doskonale nadają się dla osób, od których w pracy wymaga się oprócz komunikowania się w języku angielskim, również swobodnego i poprawnego pisania tekstów np. wiadomości mailowych. Dodatkowo, podczas zajęć indywidualnych, program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Student. Metoda Tradycyjna jest kompleksową metodą, rozwijającą wszystkie sprawności jednocześnie.
<
Zajęcia indywidualne odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 55 minut.