Nowoczesna Szkoła nastawiona na efekty

„SUCCESS” to nowoczesna szkoła nie tylko języków obcych, ale teraz także matematyki i fizyki. Na rynku działamy od 2004 roku i z każdym rokiem bogatsi o kolejne doświadczenia.

Czytaj więcej

Aktualności

Wydarzenia, konkursy i wiele innych - bądź zawsze poinformowany o nowościach w naszej szkole i już teraz sprawdź nasze ostatnie aktualności.

Czytaj więcej

Języki obce

Angielski, Niemiecki, Włoski! Sprawdź szczegóły naszej oferty językowej i poznaj nasze metody nauczania! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne dla każdego!

przedmioty ścisłe

Matematyka i Fizyka wcale nie muszą być nudne! Pokażemy Ci jak przyjemna może być nauka tych przedmiotów. Posiadamy zajęcia już od 5. roku życia!

Czytaj więcej

Zapisy online

Już wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły będzie możliwość dołaczenia do nas poprzez specjalny formularz egzaminujący.Dzieci

Dzieci 4-5 lat
CHEEKY MONKEY (zajęcia grupowe)

Zajęcia metodą CHEEKEY MONKEY jest skierowana do dzieci w wieku 4 i 5 lat. Małpka Cheeky wraz ze swoimi przyjaciółmi uczy dzieci języka angielskiego w zabawny, ciekawy a przede wszystkim skuteczny sposób. Przeżywając liczne przygody wraz z małpką Cheeky, dzieci poznają nie tylko pojedyncze słówka, ale przede wszystkim od pierwszych lekcji uczą się budować pełne i poprawne zdania w języku angielskim. Nowy materiał jest wprowadzany w małych i dostosowanych do tempa pracy dzieci partiach. Na bieżąco podczas zajęć kontrolowana i poprawiana jest właściwa wymowa. Kluczem do sukcesu jest system regularnych powtórek, które sprawiają, że dzieci rzeczywiście opanowują to, czego uczymy je na zajęciach.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 30 minut
Przed zapisaniem dziecka na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.

Dzieci 6-9 lat
TALKING KIDS (zajęcia grupowe i indywidualne)

Dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych polecamy metodę TALKING KIDS , która przede wszystkim rozwija sprawność mówienia. Już od pierwszych zajęć uczymy dzieci mówić całymi zdaniami w języku angielskim, dbamy o poprawność wymowy i poprawność wypowiedzi. W czasie zajęć pojawiają się krótkie elementy zabaw językowych, które oprócz świetnej zabawy pełnią funkcję edukacyjną. Dodatkowo, u dzieci w wieku szkolnym, wprowadzana jest stopniowo nauka czytania i pisania w języku angielskim.

Zajęcia dla dzieci przedszkolnych- odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 30 minut Zajęcia dzieci szkolnych odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 45 min.  
Przed zapisaniem dziecka na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.

Metoda łączona (zajęcia indywidualne)

Dzieciom w wieku szkolnym, których rodzice chcieliby połączyć zajęcia rozwijające z utrwaleniem, uzupełnieniem bądź poszerzeniem materiału szkolnego, proponujemy zajęcia metodą łączoną. W metodzie łączonej program zajęć dostosowujemy do indywidualnych potrzeb małego Student. Podczas zajęć lektor dopilnuje, aby Student opanował materiał szkolny, wyćwiczy wszystkie sprawności (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie), zadba o poprawną wymowę, a także poszerzy umiejętności dziecka.
Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 45 minut.

DZIECI 10- 14 LAT
Direct Method for Teens (zajęcia indywidualne i grupowe)

Dzieciom w wieku szkolnym, których rodzice chcieliby połączyć zajęcia rozwijające głównie sprawność mówienia wraz z elementami zajęć szkolnych (pisanie, czytanie, słuchanie, gramatyka) proponujemy zajęcia metodą łączoną. Zajęcia podzielone są na dwie części: pierwsza część- nauka mówienia metodą Direct Method for Teens, druga część- praca z -odpowiednio dobranym do wieku i potrzeb Studentów- podręcznikiem, przygotowująca dzieci do zajęć szkolnych. Metoda łączona doskonale sprawdza się wśród dzieci i młodzieży z uwagi na regularne konfrontowanie dzieci ze swoją wiedzą, na „wymuszanie” korzystania w spontaniczny sposób z poznanych już zagadnień gramatycznych i leksykalnych (w mowie), co przekłada się na swobodne używanie języka w czasie zajęć szkolnych oraz w kontaktach z anglojęzycznymi osobami a także minimalizuje obawy i blokadę przed mówieniem.

Zajęcia grupowe

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają (45 minut + 25 minut) Przed zapisaniem dziecka na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 45 – 50 min.