Nowoczesna Szkoła nastawiona na efekty

„SUCCESS” to nowoczesna szkoła nie tylko języków obcych, ale teraz także matematyki i fizyki. Na rynku działamy od 2004 roku i z każdym rokiem bogatsi o kolejne doświadczenia.

Czytaj więcej

Aktualności

Wydarzenia, konkursy i wiele innych - bądź zawsze poinformowany o nowościach w naszej szkole i już teraz sprawdź nasze ostatnie aktualności.

Czytaj więcej

Języki obce

Angielski, Niemiecki, Włoski! Sprawdź szczegóły naszej oferty językowej i poznaj nasze metody nauczania! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne dla każdego!

przedmioty ścisłe

Matematyka i Fizyka wcale nie muszą być nudne! Pokażemy Ci jak przyjemna może być nauka tych przedmiotów. Posiadamy zajęcia już od 5. roku życia!

Czytaj więcej

Zapisy online

Już wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły będzie możliwość dołaczenia do nas poprzez specjalny formularz egzaminujący.Młodzież

Metoda Direct Method for Teens (zajęcia grupowe i indywidualne)

Młodzież, która chciałaby połączyć zajęcia rozwijające głównie sprawność mówienia wraz z elementami zajęć szkolnych (pisanie, czytanie, słuchanie, gramatyka) proponujemy zajęcia metodą łączoną. Zajęcia podzielone są na dwie części: pierwsza część- nauka mówienia metodą Direct Method for Teens, druga część- praca z -odpowiednio dobranym do wieku i potrzeb Studentów- podręcznikiem, przygotowująca młodzież do zajęć szkolnych. Metoda łączona doskonale sprawdza się wśród młodzieży z uwagi na regularne konfrontowanie ze swoją wiedzą, na „wymuszanie” korzystania w spontaniczny sposób z poznanych już zagadnień gramatycznych i leksykalnych (w mowie), co przekłada się na swobodne używanie języka w czasie zajęć szkolnych oraz w kontaktach z anglojęzycznymi osobami a także minimalizuje obawy i blokadę przed mówieniem.

Zajęcia grupowe odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają70 minut (45 min + 25 min)
Zajęcia indywidualne odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 55 minut. Przed zapisaniem się na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.

Przygotowanie do Testu Szóstoklasisty (zajęcia grupowe i indywidualne)

Kurs ten, jest skierowany do Uczniów, którzy chcieliby kompleksowo przygotować się do Testu Szóstoklasisty. W czasie kursu, oprócz rzetelnej powtórki każdy Student usystematyzuje, uporządkuje i uzupełni wiedzę a także przećwiczy wszystkie typy zadań egzaminacyjnych.
Zajęcia grupowe odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 70 minut (45 minut + 25 minut) Zajęcia indywidualne odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 55 minut.

Przed zapisaniem się na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.

Przygotowanie do Egzaminu Gimnazjalnego (zajęcia grupowe i indywidualne)

Kurs ten, jest skierowany do Uczniów, którzy chcieliby kompleksowo przygotować się do Egzaminu Gimnazjalnego. W czasie kursu, oprócz rzetelnej powtórki każdy Student usystematyzuje, uporządkuje i uzupełni wiedzę a także przećwiczy wszystkie typy zadań egzaminacyjnych.

Zajęcia grupowe odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 70 minut (45 minut + 25 minut) Zajęcia indywidualne odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 55 minut. Przed zapisaniem się na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.

Przygotowanie do Egzaminu Maturalnego (zajęcia grupowe i indywidualne)

Kurs ten, jest skierowany do Maturzystów, którzy chcieliby kompleksowo przygotować się do Egzaminu Maturalnego. Kurs przygotowuje uczniów do matury pisemnej i ustnej jednocześnie. W czasie kursu, oprócz rzetelnej powtórki leksykalnej i gramatycznej, każdy Student usystematyzuje, uporządkuje i uzupełni wiedzę, poszerzy umiejętności, zapozna się ze strukturą egzaminu oraz przećwiczy wszystkie typy zadań egzaminacyjnych.

Zajęcia grupowe odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 100 minut (50 minut + 50 minut) Zajęcia indywidualne odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 55 minut.

Przed zapisaniem się na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.

Przygotowanie do Nowej Matury Ustnej (zajęcia grupowe i indywidualne)

Kurs ten, jest skierowany do Maturzystów, którzy chcieliby przede wszystkim przygotować się do Nowej Matury Ustnej. W czasie kursu, oprócz rzetelnej powtórki wszystkich tematów egzaminacyjnych, Student rozwinie zasób słownictwa, poprawi płynność i poprawność wypowiedzi, a także zapozna się ze strukturą egzaminu i przećwiczy dużą ilość zestawów ustnych.

Zajęcia grupowe odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 100 minut (50 minut + 50 minut) Zajęcia indywidualne odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 55 minut.

Przed zapisaniem się na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.