Nowoczesna Szkoła nastawiona na efekty

„SUCCESS” to nowoczesna szkoła nie tylko języków obcych, ale teraz także matematyki i fizyki. Na rynku działamy od 2004 roku i z każdym rokiem bogatsi o kolejne doświadczenia.

Czytaj więcej

Aktualności

Wydarzenia, konkursy i wiele innych - bądź zawsze poinformowany o nowościach w naszej szkole i już teraz sprawdź nasze ostatnie aktualności.

Czytaj więcej

Języki obce

Angielski, Niemiecki, Włoski! Sprawdź szczegóły naszej oferty językowej i poznaj nasze metody nauczania! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne dla każdego!

przedmioty ścisłe

Matematyka i Fizyka wcale nie muszą być nudne! Pokażemy Ci jak przyjemna może być nauka tych przedmiotów. Posiadamy zajęcia już od 5. roku życia!

Czytaj więcej

Zapisy online

Już wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły będzie możliwość dołaczenia do nas poprzez specjalny formularz egzaminujący.Dorośli

Metoda tradycyjna (zajęcia grupowe i indywidualne)

Zajęcia z języka włoskiego prowadzone są Metodą Tradycyjną, skierowane do wszystkich pasjonatów języka włoskiego, którzy chcieliby nauczyć się przede wszystkim mówić w języku włoskim, ale także rozwijać pozostałe sprawności, takie jak: słuchanie, pisanie i czytanie. Metoda Tradycyjna jest kompleksową metodą, rozwijającą wszystkie sprawności jednocześnie.
Zajęcia grupowe odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 100 minut (50 min + 50 min)
Zajęcia indywidualne odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu (w zależności od indywidualnych potrzeb). Czas trwania jednostki lekcyjnej wynosi 55 minut.
Przed zapisaniem się na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.