Nowoczesna Szkoła nastawiona na efekty

„SUCCESS” to nowoczesna szkoła nie tylko języków obcych, ale teraz także matematyki i fizyki. Na rynku działamy od 2004 roku i z każdym rokiem bogatsi o kolejne doświadczenia.

Czytaj więcej

Aktualności

Wydarzenia, konkursy i wiele innych - bądź zawsze poinformowany o nowościach w naszej szkole i już teraz sprawdź nasze ostatnie aktualności.

Czytaj więcej

Języki obce

Angielski, Niemiecki, Włoski! Sprawdź szczegóły naszej oferty językowej i poznaj nasze metody nauczania! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne dla każdego!

przedmioty ścisłe

Matematyka i Fizyka wcale nie muszą być nudne! Pokażemy Ci jak przyjemna może być nauka tych przedmiotów. Posiadamy zajęcia już od 5. roku życia!

Czytaj więcej

Zapisy online

Już wkrótce na stronie internetowej naszej szkoły będzie możliwość dołaczenia do nas poprzez specjalny formularz egzaminujący.Matematyka i Fizyka dla małego Smyka (zajęcia grupowe i indywidulane)

Zajęcia dla dzieci od 5. do 8. roku życia, które rozwijają swobodne logiczne myślenie oraz wszechstronne spojrzenie na nauki ścisłe. Zajęcia prowadzone są w formie zabaw, gier, łamigłówek, ćwiczeń usprawniających oraz doświadczeń.

Matematyka i Fizyka na 5+ (zajęcia grupowe i indywidulane)

Zajęcia dla młodzieży i dzieci w wieku szkolnym mające na celu utrwalanie i poszerzanie bieżących zagadnień szkolnych

Matematyka i Fizyka- Egzaminy (zajęcia grupowe i indywidulane)

Zajęcia przygotowujące do Egzaminów szkolnych: Testu Szóstoklasisty, Egzaminu Gimnazjalnego oraz Matury

Matematyka i Fizyka Mistrza (zajęcia grupowe i indywidulane)

Zajęcia dla uczniów wykazujących szczególne uzdolnienia w zakresie nauk ścisłych, nastawionych na poszerzenie szkolnych zagadnień oraz przygotowujących się do konkursów i olimpiad.

Matematyka i Fizyka S.O.S. (zajęcia grupowe i indywidulane)

Zajęcia dla dzieci i młodzieży mające na celu nadrabianie zaległości, niwelowanie braków i polepszenie ocen w szkole.Przed zapisaniem dziecka na zajęcia grupowe zapraszamy na bezpłatną, pokazową lekcję.