Potrzebujemy tylko jednej lekcji,

by zauroczyć Cię naszym podejściem do nauczania i otworzyć Cię na mówienie po angielsku.

Nowoczesny kurs angielskiego dla dorosłych w Myszkowie

SpeaKing

Masz poczucie, że wciąż brakuje Ci umiejętności, by mówić z odwagą po angielsku, pomimo wielu inwestycji w swój rozwój językowy?

Marzysz, by więcej podróżować, zmienić pracę, wykorzystać angielski zawodowo lub prywatnie, ale obawiasz się rozpocząć nowy kurs, aby nie odstawać od reszty?

Nie musisz dalej szukać odpowiedniego programu językowego. Dzięki SpeaKing nareszcie zbudujesz pozytywne doświadczenia z angielskim, usuniesz nagromadzone blokady i poczujesz moc, by mówić w tym języku.

KORZYŚCI

Dużo humoru na zajęciach, grywalizacja, wciągające i życiowe tematy, rozgadanie po angielsku… Tak, nareszcie masz wymarzony kurs językowy na wyciągnięcie ręki.

NASZA FILOZOFIA

SpeaKing nie zmarnuje ani jednej minuty Twojego czasu na bezproduktywną naukę angielskiego.

Program bazuje na nauce języka obcego intuicyjnie — pod potrzeby grupy i ich zainteresowania, a nie poprzez ślepe podążanie za podręcznikiem.

Kładziemy ogromny nacisk na mówienie i szlifowanie tych umiejętności bez stresu i poczucia wstydu.

Uczymy praktycznego angielskiego, który szybko pozwoli wykorzystać poznane słówka i zwroty w życiu codziennym (np. podczas podróży).

Gramatyki uczymy poprzez mówienie, dzięki temu nie jest to nudne, a reguły poznajesz równocześnie z zastosowaniem jej w praktyce.

Opinie

Jak wygląda SpeaKing od środka?

Przez lata obserwowaliśmy dorosłych kursantów, którzy pomimo wielu lat inwestycji w rozwój językowy, wciąż mieli blokady w mówieniu po angielsku. Rzutowało to na ich poczucie własnej wartości, wstyd, a nawet obiekcje i niechęć, by sięgać w życiu po więcej (ubiegać się o awans, szukać pracy w międzynarodowym środowisku czy wyjeżdżać na własną rękę za granicę).

Postawiliśmy sobie za cel, stworzenie nowoczesnego i totalnie innego niż wszystkie, kursu angielskiego. Miał dodawać energii i skrzydeł do mówienia, uczyć poprzez wciągające i życiowe materiały, zawierać elementy rozrywki, gry, a także zapewniać sporą dawkę humoru.

Tak powstał SpeaKing, innowacyjny kurs, który z nudą nie ma nic wspólnego. Przeciwnie — udowadnia, że angielski jest świetny, a mówienie i wyrażanie swoich opinii staje się naturalne.

Jak wyglądają zajęcia SpeaKings?

Przykładowe tematy zajęć: motywacja w pracy, nawyki, zdrowie i dieta, ostatnie wydarzenia z kraju i ze świata, elastyczny dzień pracy, niesamowita natura, najstarszy pies na świecie, pomysły na wyjazdy weekendowe.

Aktywności wykorzystywane na zajęciach: odgrywanie ról, czytanie w myślach, oglądanie wywiadów i filmików, czytanie newsów, głuchy telefon, familiada, tabu, kim jestem, szarady.

Jak przyznają sami kursanci, każde zajęcia dostarczają ciekawą wiedzę, otwierają na chęć mówienia po angielsku, a także zapewniają rozrywkę i dużą porcję humoru.

Na zajęciach budujemy językową pewność siebie u uczniów i uczymy ich wyrażać swoje opinie i zdania na poruszane tematy.

Na SpeaKing kursanci otwierają oczy ze zdumienia, że dorosłych da się uczyć podobnie jak dzieci: radośnie, w sposób angażujący, z wykorzystaniem gier, ambitnych zabaw i interaktywnych multimediów.

DODATKOWE KORZYŚCI

OFERTA

SpeaKing

– cały kurs zawiera 35h zajęć z przeszkolonym lektorem

– zajęcia raz w tygodniu po 80 minut

– cena: 289 zł miesięcznie

zapewniamy małe, kameralne grupy — maksymalnie 7-osobowe

pracujemy na autentycznych materiałach i platformie językowej zamiast nieelastycznych podręcznikach

postawiliśmy na sympatycznych, wyrozumiałych i charyzmatycznych lektorów, przy których aż chce się uczyć

dajemy możliwość płatności w comiesięcznych ratach, by nie nadwyrężać Twojego budżetu

Kusi Cię, by zapisać się na SpeaKing, ale z tyłu głowy wciąż masz obawy, że to nie będzie to i szybko zniechęcisz się do chodzenia na zajęcia?

Jeśli interesuje Cię rozwój językowy, a wizja rozrywkowych lekcji angielskiego Cię kusi, mamy coś, co pozwoli Ci nabrać do nas zaufania przed podpisaniem umowy.

Możliwość bezpłatnego przetestowania zajęć. Pierwszą lekcję chętnie Ci zafundujemy, by umożliwić Ci poznanie nas i przekonanie się do formuły zajęć jeszcze przed rozpoczęciem kursu.

Jak zapisać się na kurs?

Najszybciej zrobisz to przez ten formularz

Wolisz zadzwonić, bo masz dodatkowe pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji (w tygodniu między 12:00 a 19:00)
pod numerami: 696 766 226 lub 668 467 295.

Im szybciej zarezerwujesz miejsce, tym szybciej zaczniemy naukę, aby nie odwlekać tego o kolejny rok.

FAQ

Kiedy mogę zapisać się na kurs?

Zapisy przyjmujemy w każdym momencie trwania roku szkolnego. Pamiętaj jednak, że mamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego nie czekaj z podjęciem decyzji zbyt długo i zapisz się od razu w czasie rekrutacji.

Jak wyglądają formalności i jak przebiega proces od zapisów do pierwszych zajęć?

Uprościliśmy maksymalnie drogę formalną. W zależności od okresu, w jakim dokonujesz zapisu, proces może się nieznacznie różnić.

1. Po pierwszej rozmowie zapraszamy Cię na napisanie testu kwalifikacyjnego lub od razu dobieramy dla Ciebie grupę, która najbardziej odpowiada Twoim predyspozycjom.

2. Po lekcji pokazowej umawiamy się z Tobą na rozmowę, aby omówić szczegóły kursu oraz umówić się na dokonanie formalności.

3. W przypadku zapisów w ciągu roku szkolnego proponujemy Ci dołączenie do grupy już istniejącej. Jeśli zarezerwujesz miejsce w okresie czerwiec-wrzesień, tworzymy nowe grupy. Zawsze pozostajemy z Tobą w ścisłym kontakcie i na bieżąco informujemy o postępach w tworzeniu się nowych grup. Staramy się maksymalnie skracać czas oczekiwania na pierwsze zajęcia. Zazwyczaj trwa to kilka dni roboczych.

Czy muszę mieć podręcznik do nauki?

Nie. Na SpeaKing mamy autentyczne materiały i tematy dopasowane do potrzeb i zainteresowań członków grupy.

Czy będę mieć zadawane prace domowe?

Nie ma u nas zadań domowych. Ale coś czujemy, że w czasie wolnym przyjdzie Ci chęć, by samodzielnie utrwalić wiedzę i materiał z ostatniej lekcji.

Jak mogę dokonywać płatności?

Płatności dokonuje się przelewem lub gotówką w sekretariacie szkoły zgodnie z indywidualnym harmonogramem wpłat.

Co jeżeli nie mogę uczestniczyć w zajęciach? Czy te zajęcia przepadają?

W sytuacji kiedy nie możesz stacjonarnie uczestniczyć w zajęciach, damy Ci możliwość skorzystania z nauczania hybrydowego. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu będziesz na bieżąco z realizowanym na zajęciach materiałem i nie będziesz miał zaległości na kolejnych zajęciach. Możesz także umówić się na odpracowanie zajęć w innej grupie.

Nie mogę być na zajęciach. Czy płatność za tę lekcję zostanie mi odliczona?

Nie. Możesz natomiast skorzystać z nowoczesnego rozwiązania nauczania hybrydowego lub odpracować zajęcia w innej grupie, w przypadku gdy nie możesz stacjonarnie uczestniczyć w zajęciach.

Angielski dla dorosłych
SpeaKing


Zadzwonimy w ciągu 48h i umówimy się na konkretny termin.

Dziękujemy za
wypełnienie formularza!

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.