Wystarczy jedna lekcja misiowego angielskiego,

aby Twoje dziecko
zafascynowało się językiem.

Angielski dla dzieci 2-7 lat w Koziegłowach

Teddy Eddie

Marzysz, żeby Twoje dziecko samo z siebie chciało chodzić na angielski i świetnie się bawiło na zajęciach? Chcesz, by od najmłodszych lat uczyło się mówić pełnymi zdaniami i z czasem traktowało angielski naturalnie, a nie jak język obcy?

Obawiasz się jednak, że mając 2-7 lat jest za małe na naukę angielskiego i że niewiele wyniesie z zajęć, więc inwestycja pójdzie na marne?

Kurs Teddy Eddie szybko przekona się, że ta metoda jest niezawodną trampoliną do sukcesu językowego Twojego dziecka, pomimo młodego wieku.

KORZYŚCI

Samodzielne zamawianie lodów za granicą, formułowanie prostych komunikatów w języku obcym, śpiewanie angielskich piosenek, a potem brylowanie na lekcjach w szkole... Tak, inwestycja w językowy rozwój Twojego dziecka, szybko się zwróci.

NASZA FILOZOFIA

Między 2 a 7 rokiem życia umysły dzieci są niezwykle plastyczne i chłonne. Metoda Teddy Eddie świetnie wykorzystuje ten potencjał, zapewniając dzieciom efektywny rozwój językowy. I to podczas radosnych i zabawnych zajęć.

Cały kurs zaplanowali eksperci od lingwistyki, psychologii dziecięcej, pedagogiki, a nawet neurobiologii. Co daje gwarancję, że cały program jest ambitny i podążający za rozwojem dziecka.

W szkole zadbaliśmy, by nasi metodycy cały czas monitorowali wszystkie zajęcia, by utrzymać wysoką jakość nauczania. Dzięki temu wiesz, za co płacisz.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, co zapewnia kursantom doskonałą opiekę językową: częsty kontakt z angielskim i łatwiejsze zapamiętywanie, piękne osłuchiwanie się i wyrabianie poprawnego akcentu.

Teddy Eddie to czarny koń wśród innych metod nauczania angielskiego. Efekty są tak wielkie, że dzieci, które kończą kurs w wieku 8 lat, zostawiają w tyle rówieśników, którzy uczyli się w sposób tradycyjny.

Po ścieżce Teddy Eddie Twoje dziecko będzie tak świetnie rozgrzane językowo, że z powodzeniem będzie mogło przystąpić do prestiżowego egzaminu Cambridge i otrzymać swój pierwszy certyfikat językowy.

Opinie

Jak wygląda Teddy Eddie od środka?

To, co dla rodzica jest inwestycją w rozwój swojej pociechy, dla dziecka jest doskonałą zabawą, przyjemnością i mnóstwem radości. I to na każdych zajęciach.

Teddy Eddie udowadnia, że można nie tylko zauroczyć najmłodszych angielskim, ale też sprawić, że szybko poczują, że ten język nie jest dla nich obcy, tylko zupełnie naturalny. Na takim fundamencie budujemy językową pewność siebie u dzieci. Dzięki temu dzieci nabywają przekonanie, że angielski jest fajny i łatwy. Z tego wynika, że po Teddy Eddie Twoje dziecko nie doświadczy później czegoś takiego jak: blokady językowe czy lęk przed mówieniem po angielsku.

Tak, Teddy Eddie to świetna inwestycja w rozwój dziecka, która szybko procentuje. Jest wielce prawdopodobne, że Twoje dziecko zafascynuje się misiem Teddisiem już na pierwszych zajęciach. Od tej pory będzie chętnie chodzić na zajęcia, a po nich przemycać angielskie zwroty podczas codziennych czynności. To się nazywa wykorzystanie w pełni potencjału dziecka do nauki angielskiego w młodym wieku!

Rodzice, którzy zaufali metodzie i zapisali swoje dziecko na misiowy angielski, przyznają, że była to najlepsza decyzja. Nie dość, że dziecko spędza świetnie czas podczas lekcji, to wynosi z nich mnóstwo wiedzy, która szybko zaprocentuje w przyszłości.

Jak wyglądają zajęcia Teddy Eddie?

Latający dywan, wieszanie prania, koło fortuny, zaczarowany mikrofon, zabawa w sklep czy restaurację... Na każdych zajęciach mamy mnóstwo tematycznych gier i zabaw, które z jednej strony angażują, a z drugiej — prowokują nieustannie do mówienia po angielsku całymi zdaniami, a nie pojedynczymi wyrazami.

Jak udaje nam się rozgadać misiowych uczniów? Oto jeden z dowodów i zabawa w police officer. Ćwiczenie to polega na tym, aby dzieci pytały policjanta, czy mogą przejść na drugą stronę ulicy. Policjant pozwala, ale... No właśnie — w młodszych grupach należy wykonać jak najszybciej polecenie, aby zrobić krok do przodu. W starszych — policjant pokazuje zapis polecenia, a dziecko, które pierwsze odczyta i wykona poprawnie polecenie — robi krok do przodu.

Na zajęciach korzystamy również z mnemotechnik, czyli technik wpływających na szybkość i efektywność zapamiętywania. Np.: kalambury, łączenia w pary, a nawet śpiewanie piosenek.

Zawsze kładziemy duży nacisk na mówienie całymi zdaniami.

Angażujące i ruchowe zabawy i gry przeplatamy statecznymi ćwiczeniami, by po intensywnych aktywnościach dać chwilę wytchnienia i wzmocnić u dzieci uważność, skupienie i koncentrację.

Gramatyki uczymy intuicyjnie – bez reguł i zasad.

Czas trwania zajęć mamy dokładnie zaplanowany, żeby maksymalnie wykorzystać skupienie dzieci.

W grupach 6-latków wprowadzamy globalne czytanie, a także naukę pisania, co potem bardzo ułatwia im życie w szkole.

Jakie jeszcze korzyści przyniesie Teddy Eddie Twojemu dziecku?

OFERTA

Teddy Eddie
2 i 3 latki

– w ramach kursu jest 60h zajęć z przeszkolonym metodycznie lektorem

– zajęcia 2 razy w tygodniu po 25 minut

– cena: 229 zł miesięcznie

Teddy Eddie
4 i 5 lat

– w ramach kursu jest 60h zajęć z przeszkolonym metodycznie lektorem

– zajęcia 2 razy w tygodniu po 35 minut

– cena: 245 zł miesięcznie

Teddy Eddie
6 i 7 lat

– w ramach kursu jest 60h zajęć z przeszkolonym metodycznie lektorem

– zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 minut

– cena: 265 zł miesięcznie

mamy maksymalnie 5 dzieci w grupach 2-3 latków, by zapewnić efektywną adaptację i komfort nauki i zabaw najmłodszym

do 8 dzieci w grupach od 4 roku życia, co sprzyja językowym interakcjom, lepszej komunikacji i efektywniejszej współpracy

stałe monitorowanie postępów jak i informowanie na bieżąco rodziców, co działo się na zajęciach

dla każdego misiowego kursanta bogaty pakiet edukacyjny, który wykorzystujemy zarówno na zajęciach jak i w domu do powtórek

dostęp do aplikacji Plac Zabaw, aby angażować dzieci do obcowania z angielskim poza lekcjami i powtarzania materiału podczas grania w ciekawe gry

Masz poczucie, że Teddy Eddie faktycznie świetnie wspiera dziecko w rozwoju językowym, ale obawiasz się, że nauka dwa razy w tygodniu je zniechęci? A może masz inne wątpliwości, które powstrzymują Cię przed zapisem na kurs?

Rozumiemy Cię. Nikt nie lubi popełniania błędnych i pochopnych decyzji. Dlatego, aby dać Ci poczucie bezpieczeństwa przed zapisem, proponujemy udział w pierwszej lekcji bez opłat i bez zobowiązań. Jedna lekcja misiowego angielskiego spokojnie wystarczy, aby poczuć, czy o takich zajęciach językowych marzy Twoje dziecko.

Jak możesz zapisać swoje dziecko?

Najszybciej zrobisz to przez ten formularz

Wolisz zadzwonić, bo masz dodatkowe pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji (w tygodniu między 12:00 a 19:00)
pod numerami: 696 766 226 lub 668 467 295.

FAQ

Kiedy mogę zapisać moje dziecko na kurs?

Teoretycznie możesz to zrobić w każdym momencie trwania roku szkolnego. Dlaczego teoretycznie? W każdej grupie mamy ograniczoną liczbę miejsc. To oznacza, że jeśli w jakiejś grupie mamy komplet, to jedyne co będziemy mogli zrobić, to zapisać Twoje dziecko na listę oczekujących na nową rekrutację. Dlatego nie czekaj z podjęciem decyzji zbyt długo i zarezerwuj miejsce w czasie rekrutacji.

Jak wyglądają formalności i jak przebiega proces od zapisów do pierwszych zajęć mojego dziecka?

Zrobiliśmy wiele, by maksymalnie skrócić wszelkie formalności. W zależności od okresu, w jakim dokonujesz zapisów dziecka, proces może się nieznacznie różnić.

1. Po pierwszym kontakcie z Tobą (telefonicznym, mailowym lub przez formularz) od razu dobieramy dla Twojego dziecka grupę. Sugerujemy się wiekiem i zapraszamy na lekcję próbną.

2. Po przetestowaniu pierwszych zajęć umawiamy się na dopełnienie formalności.

3. Ustalenie pierwszego terminu zajęć (w przypadku zapisów w ciągu roku szkolnego) uzależnione jest od harmonogramu zajęć istniejącej już grupy. Zawsze pozostajemy z rodzicem w ścisłym kontakcie i na bieżąco informujemy o postępach w tworzeniu się nowych grup. Staramy się, aby nowe dzieci dołączyły do zajęć w ciągu kilku dni roboczych od rezerwacji miejsca. W przypadku zapisów w czasie rekrutacji (kwiecień-wrzesień) tworzymy nowe grupy, które startują zgodnie z planem po wakacjach.

Na jakich urządzeniach moje dziecko może korzystać z aplikacji Plac Zabaw?

Na tablecie, telefonie, laptopie lub komputerze. Sama instalacja aplikacji zajmuje kilka minut. Oczywiście otrzymasz od nas instrukcję.

Czy moje dziecko nie będzie spędzać zbyt dużo czasu przed monitorem?

Nie ma takich obaw. Gry na Placu Zabaw są bardzo krótkie, więc dzieci zazwyczaj spędzają przy nich kilkanaście minut.

Czy moje dziecko będzie mieć zadawane prace domowe?

Z reguły tak, ale nie na wszystkich poziomach wiekowych. Uważamy, że ćwiczenia w domu są skuteczną formą utrwalania materiału z ostatnich zajęć. Wszystkie zadania Twoje dziecko wykona online na naszej aplikacji. Zajmie mu to kilkanaście minut, a ile da przy tym frajdy? 🙂

Na jakiej podstawie moje dziecko zostanie przypisane do grupy?

O doborze odpowiedniej grupy dla Twojego dziecka decyduje głównie wiek.

Jak mogę dokonywać płatności?

Płatności dokonuje się przelewem lub gotówką w sekretariacie szkoły, zgodnie z indywidualnym harmonogramem wpłat.

Co jeżeli moje dziecko nie może uczestniczyć w zajęciach? Czy te zajęcia przepadają?

W tej sytuacji dajemy możliwość umówienia dziecka na zajęcia do innej grupy, aby nadrobiło zaległą lekcję.

Czy płatność za lekcję, na której nie mogło być moje dziecko, zostanie mi odliczona?

Nie. Możesz natomiast skorzystać z odrobienia zajęć w innej grupie, w przypadku gdy Twoje dziecko nie mogło uczestniczyć w lekcji ze swoją grupą.

Angielski
dla dzieci 2-7 lat
Teddy Eddie


Zadzwonimy w ciągu 48h i umówimy się na konkretny termin.

Dziękujemy za
wypełnienie formularza!

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.