Potrzebujemy 1 lekcji

aby zachęcić Twoje dziecko
do nauki angielskiego

Angielski dla dzieci w Myszkowie 3-12 lat

PICARO

Chcesz, aby Twoja pociecha rozwijała się językowo, bo wiesz, jak ważna jest w dzisiejszych czasach ta umiejętność? Obawiasz się jednak, że kurs szybko się znudzi, efektów nie będzie, Ty wyrzucisz pieniądze w błoto, a dziecko zniechęci się do angielskiego?

Kurs Picaro rozwieje Twoje wątpliwości, bo nasza metoda nauki oparta jest na atrakcyjnych i zabawnych zajęciach, które przynoszą ogromne postępy.

KORZYŚCI

Nowoczesną formułę zajęć językowych, która zapala w dzieciach chęć do nauki angielskiego poprzez radosną zabawę, masz na wyciągnięcie ręki.

NASZA FILOZOFIA

program Picaro zaprojektowali międzynarodowi eksperci w zakresie edukacji, psychologii dziecięcej, neurobiologii i technologii

kurs łączy tradycyjne metody, atrakcyjne pomoce dydaktyczne, superbohaterów zajęć z nowoczesnymi technologiami,

poza regularnymi zajęciami dajemy dzieciom dostęp do multimedialnych gier i zabaw, aby mogły także w domu chętnie szlifować angielski,

treści w podręcznikach i grach online są spójne i tematycznie do siebie dopasowane,

program jest tak ambitny, że umożliwia dzieciom udział w egzaminie Cambridge i zdobycie prestiżowego certyfikatu językowego

Opinie

JAK TO WYGLĄDA?

Prawda jest taka, że zajęcia są tak atrakcyjne i przyjazne dzieciom, że kursanci czują rozczarowanie, gdy kończy się lekcja, bo zwyczajnie chciałyby zostać u nas dłużej. Nie ma się czemu dziwić, zajęcia wypełnione są po brzegi ciekawymi atrakcjami, które nie pozwalają na chwilę nudy. To największa siła metody Picaro. Efekt takiego nauczania widać gołym okiem. Już 3-latki mówią całymi zdaniami. Wszyscy kursanci otwierają się językowo i widzą, jak w praktyce zastosować to, czego nauczą się podczas zajęć.

Picaro sprawia, że nasi uczniowie nie mają żadnych problemów w szkole, a wręcz przewyższają rówieśników swoimi umiejętnościami.

Cały kurs kładzie nacisk na pełne zaopiekowanie się dziećmi, by czuły się bezpieczne w trakcie procesu nauczania, a także wzmacniały swoje przekonanie, że zdobywają ważną wiedzę, która bardzo przyda im się w życiu. Każdy rok nauki jest inny, a program rośnie wraz z dziećmi, co pozwala im zachować dynamikę rozwoju.

JAK WYGLĄDA LEKJA PICARO?

Każde zajęcia zaczynają się od powtórek z ostatniej bądź kilku ostatnich lekcji. Ten program spiralny (powtórki materiału w nowych kontekstach) idealnie sprawdza się w trwałym zapamiętywaniu i poprawie efektywności nauczania.

Następnie przechodzimy do wprowadzenia nowego materiału. Dużo mówimy, korzystamy z rekwizytów, gadżetów i obrazków, a potem ćwiczymy nowy materiał poprzez różne aktywności (gry, zabawy, niewielką pracę z podręcznikiem i ćwiczeniami).

Przez kilka minut korzystamy z monitora interaktywnego. Faktycznie, jest to duża atrakcja dla dzieci, której wręcz nie mogą się doczekać.

Mówieniu poświęcamy ok. 80-90% zajęć.

Gramatyki uczymy intuicyjnie – bez reguł i zasad.

Dużym atutem programu jest wprowadzenie pisania po angielsku (dostosowując poziom trudności do możliwości dzieci).

Gry i zabawy również dopasowujemy indywidualnie do każdej grupy. Mamy sporo aktywności ruchowych i prac na dywanie, by angażować i pobudzać dzieci w każdej minucie zajęć.

Co ciekawego robimy podczas zajęć? Chociażby to: konstruujemy namiot, wieszamy pranie, przebieramy się, rysujemy z zamkniętymi oczami, tańczymy, gotujemy, korzystamy z lupy, bawimy się w ciemności, gramy w lawę, używamy ręki Shreka... Moglibyśmy tak wymieniać bez końca.

Dodatkowe korzyści

OFERTA

PICARO 3 LATA

– 60 h kursu z licencjonowanym nauczycielem Picaro,

zajęcia 2 razy w tygodniu po 30 minut, co sprzyja wysokiej efektywności

– cena – 255 zł

PICARO - DZIECI
4 LAT - 4 KLASA

– 35 h kursu z licencjonowanym
nauczycielem Picaro,

– 45 minut zajęć dla dzieci do IV klasy

– cena – 235 zł

PICARO - DZIECI V - VI KLASA

– 35 h kursu z licencjonowanym
nauczycielem Picaro,

– 70 minut dla dzieci od V klasy szkoły podstawowej

– cena – 289 zł

tylko 7 osób w grupie, by zapewnić maksymalny komfort pracy i zagwarantować indywidualne podejście do każdego ucznia

komplet atrakcyjnych i spójnych ze sobą materiałów do nauki

dostęp do świetnej platformy online z grami i ćwiczeniami, które wspierają w domu proces nauki

potwierdzające postępy w nauce raporty dla rodziców

możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych egzaminach Cambridge i zdobycia certyfikatu językowego

system ratalny, by nie nadwyrężać domowego budżetu

Obawiasz się zapisać dziecko na kurs, bo nie wiesz, czy mu się nie znudzi i czy wytrzyma do wakacji?

Rozumiemy Twoje wątpliwości. Choć czujemy, że Twoja pociecha z przyjemnością będzie chciała sama z siebie chodzić na zajęcia, to dla Twojego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość rozwiązania umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Jak możesz zapisać swoje dziecko?

Najszybciej zrobisz to przez ten formularz

Wolisz zadzwonić, bo masz dodatkowe pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji (w tygodniu między 12:00 a 19:00)
pod numerami: 696 766 226 lub 668 467 295.

FAQ

Kiedy mogę zapisać moje dziecko na kurs?

Teoretycznie możesz to zrobić w każdym momencie trwania roku szkolnego. Dlaczego teoretycznie? W każdej grupie mamy ograniczoną liczbę miejsc, a to oznacza, że możemy Ci powiedzieć, że dziecko z tego rocznika możemy zapisać dopiero w nowym roku szkolnym. Dlatego nie czekaj z podjęciem decyzji zbyt długo i zarezerwuj miejsce w czasie rekrutacji.

Jak wyglądają formalności i jak przebiega proces od zapisów do pierwszych zajęć mojego dziecka?

Staraliśmy się maksymalnie skrócić wszelkie formalności. W zależności od okresu, w jakim dokonujesz zapisów dziecka, proces może się nieznacznie różnić.

1. Po pierwszej rozmowie zapraszamy na napisanie testu kwalifikacyjnego lub od razu dobieramy dla Twojego dziecka grupę, która najbardziej odpowiada jego predyspozycjom.

2. Po lekcji pokazowej umawiamy się z Tobą na kontakt, aby omówić szczegóły kursu oraz umówić się na dokonanie formalności..

3. Ustalenie pierwszego terminu zajęć (w przypadku zapisów w ciągu roku szkolnego) uzależnione jest od harmonogramu zajęć istniejącej już grupy. W przypadku zapisów w czasie rekrutacji (czerwiec-wrzesień) tworzymy nowe grupy. Zawsze pozostajemy z rodzicem w ścisłym kontakcie i na bieżąco informujemy o postępach w tworzeniu się nowych zajęć. Staramy się, aby nowe dzieci dołączyły do zajęć w ciągu kilku dni roboczych od rezerwacji miejsca.

Na jakich urządzeniach moje dziecko może korzystać z aplikacji Picaro English?

Aplikacja Picaro English może być używana na tablecie, telefonie lub komputerze. Sama instalacja aplikacji zajmuje kilka minut.

Czy moje dziecko nie będzie spędzać zbyt dużo czasu przed komputerem?

Na pewno nie. Gry Picaro są bardzo krótkie, dzieci zazwyczaj spędzają przy nich kilka minut.

Jak będą wyglądać zajęcia?

Podczas zajęć dzieci realizują program nauczania zgodnie z podręcznikiem kursowym. Zajęcia polegają na zabawie, ruchu i nauce jednocześnie, dodatkowo korzystają z monitora interaktywnego (przez kilka minut). Kurs Picaro jest bardzo bogaty w szereg atrakcyjnych dla dzieci aktywności, tak więc podczas zajęć nie ma miejsca na nudę.

Czy moje dziecko będzie mieć zadawane prace domowe?

Tak. Praca domowa w Picaro to przyjemne z pożytecznym. Stałym elementem pracy domowej jest utrwalenie materiału z ostatniej lekcji poprzez przećwiczenie słownictwa lub omawianego zagadnienia na platformie online. Są to króciutkie minigry, które sprawiają dzieciom dużo radości. Dodatkowo w domu dzieci korzystają z ćwiczeniówek.

Na jakiej podstawie moje dziecko zostanie przypisane do grupy?

O doborze odpowiedniej dla Twojego dziecka grupy decyduje wiek oraz znajomość języka. Jeżeli Twoje dziecko kontynuuje naukę, zaprosimy je do przystąpienia do testu poziomującego, który pomoże zdiagnozować poziom znajomości języka.

Jak mogę dokonywać płatności?

Płatności dokonuje się przelewem lub gotówką w sekretariacie szkoły, zgodnie z indywidualnym harmonogramem wpłat.

Co jeżeli moje dziecko nie może uczestniczyć w zajęciach? Czy te zajęcia przepadają?

W tej sytuacji dajemy możliwość skorzystania z nauczania hybrydowego. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu Twoje dziecko będzie na bieżąco z realizowanym materiałem i nie będzie miało zaległości na kolejnych zajęciach. Możesz także umówić swoje dziecko na odpracowanie zajęć w innej grupie.

Moje dziecko nie mogło być na zajęciach. Czy płatność za tę lekcję zostanie mi odliczona?

Nie. Możesz natomiast skorzystać z nauczania hybrydowego lub odpracować zajęcia w innej grupie, w przypadku gdy Twoje dziecko nie może stacjonarnie uczestniczyć w zajęciach.

Angielski dla dzieci


Zadzwonimy w ciągu 48h i umówimy się na konkretny termin.

Dziękujemy za
wypełnienie formularza!

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.