Nie dość, że rozgadamy lekko Twojego nastolatka,

to jeszcze sprawimy, że będzie chodzić na angielski z czystą przyjemnością.

Angielski dla dzieci i młodzieży z klas III-VI w Koziegłowach

Level Up

Masz świadomość, że Twoje dziecko powinno znać angielski i swobodnie porozumiewać się w tym języku, aby miało lepszą przyszłość?

Martwisz się, że w szkole nie rozwinie swoich językowych skrzydeł, zablokuje się na mówienie i zniechęci do nauki angielskiego?

Kurs Level Up przynosi wiarę i daje przekonanie, że angielski wcale nie jest trudny i można się go nauczyć w przyjazny i nowoczesny sposób.

KORZYŚCI

Z Level Up możesz mieć pewność, że chociaż jeden przedmiot będzie w pełni zaopiekowany. Twoje dziecko zacznie czuć się pewniej na angielskim, czerpać radość z nauki, a także chętniej mówić w języku obcym.

NASZA FILOZOFIA

mamy świadomość, że szkoła nie rozwija na lekcjach mówienia po angielsku, dlatego przykładamy dużą wagę, by na Level Up dać wiele pretekstów do ćwiczenia tej umiejętności

postawiliśmy na ciekawe tematy, małe grupy i przyjacielskich lektorów, by na zajęciach móc poświęcić każdemu dziecku uwagę i wspierać je w nauce swobodnego mówienia pełnymi zdaniami

na lekcjach mamy sporo dziecięcego humoru i śmiechu, aby dać uczniom poczucie, że nauka języka obcego jest radosna, przyjemna i bezstresowa

uczymy dzieci praktycznego wykorzystywania języka, aby potrafiły dogadać się z kimś po angielsku, a nie tylko zdawać testy i odhaczać kolejny rok nauki

pokazujemy kursantom, że sporo można nauczyć się na swoich błędach, dlatego pozytywnie wspieramy dzieci w rozwoju językowym bez oceniania i wytykania błędów

Opinie

JAK TO WYGLĄDA?

Prawda jest taka, że jeśli Twoje dziecko w dzieciństwie lub szkole nie polubi się z angielskim i nabierze negatywnych doświadczeń, jest niemal pewne, że w szybkiej przyszłości zablokuje się na mówienie po angielsku.

Oznacza to, że dziecko, które chodzi jeszcze do podstawówki, ma ostatnią szansę, by polubić się z angielskim i usunąć skutecznie pierwsze blokady językowe. Level Up jest jak wymarzony kurs dla dzieci i młodzieży. Zero nudy, maksimum atrakcyjnych aktywności, które z jednej strony zapewniają frajdę i rozrywkę, a z drugiej: dostarczają mnóstwo wiedzy i otwierają na mówienie po angielsku.

Level Up to świetna zabawa, dużo nowego słownictwa i praktycznych zwrotów, ciekawa tematyka i bogaty materiał, który znacznie wybiega poza szkolną podstawę programową. Nic a nic nie dziwi nas to, że kursanci chcą sami z siebie chodzić na zajęcia, bo tak atrakcyjne i nowoczesne jest nasze nauczanie.

Jak wyglądają zajęcia Level Up?

Każda lekcja wygląda zupełnie inaczej niż w szkole. Nie ma siedzenia w ławkach, testów, sprawdzianów i nauki na sucho. Zamiast tego mamy sporo aktywności, elementy grywalizacji, eksperymenty, projekty, zabawy z wykorzystaniem platformy i monitora interaktywnego.

Lubimy angażować uczniów na lekcjach, bo wtedy pogłębia się proces zapamiętywania, więc nauka staje się bardziej efektywna.

Robienie skamielin z masy solnej, odgrywanie ról, łamanie szyfrów, znajdywanie różnic, organizowanie kampanii na rzecz ochrony szympansów, eksperymenty kosmiczne — to tylko kilka przykładów wykorzystania angażujących aktywności, by jeszcze bardziej pobudzić uczniów językowo.

Na tym etapie rozwoju językowego nie uciekniemy od gramatyki. Uczymy jej poprzez materiały wideo i wciągające zabawy. Marzenie każdego ucznia, by w ten sposób uczyć się skutecznie angielskiego.

Wprowadzamy ciekawe tematy kulturowe związane nie tylko z Wielką Brytanią, Stanami Zjednoczonymi czy Kanadą, ale i z krajami z całego świata.

Skonstruowaliśmy tak program, aby każdy kursant na Level Up potrafił dyskutować, wyrażać własne zdanie i przede wszystkim — nie bał się mówić po angielsku.

Jakie jeszcze korzyści przyniesie Level Up Twojemu dziecku?

OFERTA

Level Up
III-IV klasa

– w ramach kursu: 35h zajęć z przeszkolonym lektorem

– zajęcia raz w tygodniu po 45 minut

– cena: 235 zł miesięcznie

Level Up
V-VI klasa

– w ramach kursu: 35h zajęć z przeszkolonym lektorem

– zajęcia raz w tygodniu po 70 minut

– cena: 289 zł miesięcznie

w grupie mamy maksymalnie 7-8 uczniów, by zapewnić komfort pracy dzieciom i lektorom, a także dać możliwość fajnych interakcji

pracujemy na ambitnych i rzetelnych podręcznikach rekomendowanych przez lingwistów i metodyków

przykładamy ogromną wagę do formuły zajęć, programu i wysokich standardów nauczania, dlatego każdą lekcję mamy zaplanowaną od A do Z

statyczną naukę i doskonalenie językowych umiejętności przeplatamy na zajęciach aktywnościami ruchowymi, grywalizacją, projektami, eksperymentami i innymi angażującymi zabawami, wszystko po to, by na lekcji nigdy nie wkradła się nuda

Masz poczucie, że Level Up przyda się Twojemu dziecku, ale obawiasz się, że nie spodobają mu się zajęcia na tyle, by chciało z chęcią na nie chodzić?

Rozumiemy te wątpliwości i w sumie im się nie dziwimy. Dlaczego Twoje dziecko miałoby nam zaufać, skoro nawet nas nie zna? W tym miejscu mamy prezent na początek dobrej współpracy. Pierwsza lekcja gratis i to bez zobowiązań. Po niej wszystko stanie się jasne.

Jak możesz zapisać swoje dziecko?

Najszybciej zrobisz to przez ten formularz

Wolisz zadzwonić, bo masz dodatkowe pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji (w tygodniu między 12:00 a 19:00)
pod numerami: 696 766 226 lub 668 467 295.

FAQ

Kiedy mogę zapisać moje dziecko na kurs?

Teoretycznie możesz to zrobić w każdym momencie trwania roku szkolnego. Dlaczego teoretycznie? W każdej grupie mamy ograniczoną liczbę miejsc. To oznacza, że jeśli w jakiejś grupie mamy komplet, to jedyne co będziemy mogli zrobić, to zapisać Twoje dziecko na listę oczekujących na nową rekrutację. Dlatego nie czekaj z podjęciem decyzji zbyt długo i zarezerwuj miejsce w czasie rekrutacji.

Jak wyglądają formalności i jak przebiega proces od zapisów do pierwszych zajęć mojego dziecka?

Zrobiliśmy wiele, by maksymalnie skrócić wszelkie formalności. W zależności od okresu, w jakim dokonujesz zapisów dziecka, proces może się nieznacznie różnić.

1. Po pierwszym kontakcie z Tobą (telefonicznym, mailowym lub przez formularz) dobieramy grupę, uwzględniając rok urodzenia i klasę.

2. Przeprowadzamy z Tobą krótką rozmowę, aby wybadać potrzeby. W niektórych przypadkach umawiamy się na test poziomujący dziecka, aby jak najlepiej dobrać grupę.

3. Następnie wysyłamy do Ciebie zaproszenie na lekcję próbną.

4. Po przetestowaniu pierwszych zajęć umawiamy się na dopełnienie formalności.

5. Ustalenie pierwszego terminu zajęć (w przypadku zapisów w ciągu roku szkolnego) uzależnione jest od harmonogramu zajęć istniejącej już grupy. Zawsze pozostajemy z rodzicem w ścisłym kontakcie i na bieżąco informujemy o postępach w tworzeniu się nowych grup. Staramy się, aby nowe dzieci dołączyły do zajęć w ciągu kilku dni roboczych od rezerwacji miejsca. W przypadku zapisów w czasie rekrutacji (kwiecień-wrzesień) tworzymy nowe grupy, więc tutaj decyduje kolejność zgłoszeń.

Na jakich materiałach będzie się uczyć moje dziecko?

Dzieci uczą się na podstawie wyselekcjonowanych przez nas, autentycznych materiałów, które z jednej strony naturalnie wspierają językowy rozwój dziecka, a z drugiej — są ciekawe, więc z chęcią z nich korzystają.

Czy moje dziecko musi mieć zestaw materiałów do nauki? Czy to konieczne?

Tak. Dzięki temu masz gwarancję, że będzie miało zaplanowany program edukacyjny dopasowany do jego rozwoju i zainteresowań.

Jak mogę dokonywać płatności?

Płatności dokonuje się przelewem lub gotówką w sekretariacie szkoły, zgodnie z indywidualnym harmonogramem wpłat.

Co jeżeli moje dziecko nie może uczestniczyć w zajęciach? Czy te zajęcia przepadają?

W sytuacji kiedy Twoje dziecko nie będzie mogło stacjonarnie uczestniczyć w zajęciach, będzie miało możliwość skorzystania z nauczania hybrydowego. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu Twoje dziecko będzie na bieżąco z realizowanym materiałem i nie będzie miało zaległości na kolejnych zajęciach. Możesz także umówić swoje dziecko na odpracowanie zajęć w innej grupie.

Moje dziecko nie mogło być na zajęciach. Czy płatność za tę lekcję zostanie mi odliczona?

Nie. Możesz natomiast skorzystać z nowoczesnego rozwiązania nauczania hybrydowego, w przypadku gdy Twoje dziecko nie może stacjonarnie uczestniczyć w zajęciach, lub odrobić zajęcia w innej grupie.

Angielski Level Up


Zadzwonimy w ciągu 48h i umówimy się na konkretny termin.

Dziękujemy za
wypełnienie formularza!

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.