Głęboko wierzę, że to co robisz w swoim życiu ma wtedy sens, kiedy robisz to co kochasz, kiedy widzisz, że masz realny wpływ na rozwój drugiego człowieka, kiedy wiesz, że dzięki swojej pracy pomagasz innym.

Success-CNJO to miejsce ukierunkowane na usługi edukacyjne skupiające się na nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Obsługujemy zarówno Klienta indywidualnego jak i firmy, instytucje oraz placówki oświatowe.

ponad 1200
uczniów

Przeszkoliliśmy

ponad 1200
uczniów

blisko 30
firm i instytucji

blisko 30
firm i instytucji

Byliśmy jedną z pierwszych szkół, które wprowadziły metodę bezpośrednią do nauczania na rynek lokalny (naukę języka obcego przez mówienie).

Dwukrotnie przeprowadzaliśmy autorski, międzypowiatowy konkurs z j. angielskiego “Big Ben”.

Jesteśmy jedną z pierwszych szkół w Polsce uczących dzieci na podstawie kursu Picaro, którego skuteczność potwierdzają rodzice i dzieci w ponad 50 krajach na całym świecie.

OD ZAŁOŻYCIELKI

Kiedy w 2010 roku pod moimi skrzydłami pojawił się Success – CNJO, wymarzyłam sobie miejsce, w którym będę dążyć do edukacji przyjaznej dziecku, rodzicowi oraz uczniowi dorosłemu. Zapragnęłam miejsca, w którym będę świadczyć usługi oparte na nowoczesnych i skutecznych metodach nauczania, w którym będę skupiać się na rozwiązaniach edukacyjnych pobudzających i motywujących do nauki, gdzie zawsze na pierwszym miejscu będzie dobro ucznia.

Wtedy jeszcze nie znałam filozofii Kaizen, lecz intuicyjnie, metodą małych kroków, z każdym rokiem pracy starałam się realizować te marzenia. Tak jest do dzisiaj…

Jednym z ważnych etapów rozwoju szkoły była zmiana lokalizacji. Dzięki tej decyzji, powstało nowe, ulepszone i bardziej komfortowe miejsce. Cały czas “nabieramy kolorów”, doposażamy sale, zmieniamy się na zewnątrz i wewnątrz, by zapewnić jak najlepsze warunki do nauki i pracy.

Podążając za marzeniami staram się tworzyć miejsce, w którym możesz się u nas poczuć - Ty i Twoje dziecko - jak najlepiej, abyś wiedział, że zostaniesz zrozumiany i zaopiekowany nie tylko na każdym etapie edukacji, ale także podczas zwykłego kontaktu z nami.

KIM JESTEM

Justyna Bekus – właścicielka Success- Centrum Nauczania Języków Obcych w Myszkowie, nauczyciel j. niemieckiego, prezes Kreatywnej Fundacji „Obudź się”, promotor edukacji przyjaznej uczniowi. Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Filologia Germańska. Uczestniczka licznych szkoleń praktycznych organizowanych przez ekspertów w trenowaniu nauczycieli, rozwoju osobistego oraz nowoczesnego zarządzania businessem.

Moim celem jest tworzenie przyjaznej i nowoczesnej edukacji, której zadaniem jest pobudzanie chęci do nauki języków obcych zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych. Wierzę, że kreatywne i ciekawe zajęcia wpływają na szybsze i długotrwałe zapamiętywanie materiału.

Moje całe życie zawodowe jest ściśle związane z uczeniem, dzięki temu mam szerokie spojrzenie na proces nauczania zarówno z punktu widzenia nauczyciela jak i ucznia, co pomaga mi koncentrować się na oferowaniu jak najlepszej edukacji dla swoich Klientów – tych małych i dużych.

KTO UCZY W SZKOLE SUCCESS?

To nasz team...

Adam, Klaudia, dwie Kasie, Renata i Ludmiła to zespół do nauczania języka angielskiego.

Jedna Kasia ma jeszcze dodatkową odpowiedzialną funkcję, czuwa nad jakością nauczania w naszej szkole – jest metodykiem.

Do zadań specjalnych jest Ada, która jest odpowiedzialna za obsługę klienta oraz organizację pracy sekretariatu, a jej pomocnikiem jest Adam.

Oraz ja – Justyna, właścicielka Success CNJO, która na co dzień zarządza szkołą oraz pilnuje misji szkoły.

Nasz team ma wiele barw… Wśród naszych lektorów mamy tłumaczy, doktorantkę, nauczycieli i lektorów związanych obecnie lub w przeszłości z uczelniami wyższymi.

Wszyscy lektorzy w naszej szkole mają przygotowanie pedagogiczne.

Nasza kadra systematycznie bierze udział w dodatkowych szkoleniach rozwijających kompetencje nauczycielskie.

W szkoleniach stawiamy nie tylko na metodykę nauczania, ale także na inne ważne aspekty pracy z uczniem takimi jak:

dobra komunikacja,

relacje,

motywacja,

umiejętność pracy z dziećmi.

Zauważyliśmy, że w nauczaniu chodzi o dużo więcej niż tylko o umiejętność przekazywania wiedzy, to przede wszystkim wspólne zrozumienie, umiejętność współpracy, pochylenie się i podążanie za potrzebami ucznia i rodzica oraz budowanie relacji.

Tylko udana współpraca z uczniem może rozbudzić w nim pasję i chęć do dalszej nauki. Lektor to nie zawód, lektor to misja.