O szkole:

Success- CNJO to miejsce ukierunkowane na usługi edukacyjne skupiające się głównie na nauczaniu języków obcych, ale także przedmiotów ścisłych. Obsługujemy zarówno Klienta indywidualnego jak i firmy, instytucje oraz placówki oświatowe. - oferujemy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych - prowadzimy zajęcia stacjonarne i online - pracujemy na sprawdzonych metodach w nauczaniu języków obcych (Metoda Direct dla dorosłych, kurs Picaro dla dzieci)

 

Od założyciela:

Głęboko wierzę, że to co robisz w swoim życiu ma wtedy sens, kiedy robisz to co kochasz, kiedy widzisz, że masz realny wpływ na rozwój drugiego człowieka, kiedy wiesz, że dzięki swojej pracy pomagasz innym… 

Kiedy w 2010 roku sercem i duszą objęłam i na nowo stworzyłam Success- CNJO, wymarzyłam sobie miejsce, w którym będę dążyć do edukacji pozytywnej i przyjaznej dziecku, rodzicowi oraz uczniom dorosłym.Zapragnęłam miejsca, w którym będę świadczyć usługi oparte na nowoczesnych i skutecznych metodach nauczania, w którym będę skupiać się na rozwiązaniach edukacyjnych pobudzających i motywujących do nauki, gdzie zawsze na pierwszym miejscu będzie “dobro” ucznia. 

Wtedy jeszcze nie znałam filozofii Kaizen, lecz intuicyjnie, metodą małych kroków, z każdym rokiem pracy starałam się realizować te marzenia. Tak jest do dzisiaj… Podążając za marzeniami staram się tworzyć miejsce, w którym możesz się u nas poczuć- Ty i Twoje dziecko- jak najlepiej, abyś wiedział, że zostaniesz zrozumiany i zaopiekowany nie tylko na każdym etapie edukacji, ale także podczas zwykłego kontaktu z nami. Dziś rozumiem, że nie zawsze musi zadziać się rewolucja, bo czasem wystarczy ewolucja.

Do pewnych decyzji po prostu się dojrzewa…. Jednym z ważnych etapów była zmiana lokalizacji szkoły. Dzięki tej ważnej decyzji powstało nowe, ulepszone i bardziej komfortowe miejsce. Cały czas “nabieramy kolorów”, doposażamy sale, zmieniamy się na zewnątrz i wewnątrz by zapewnić jak najlepsze warunki do pracy i nauki. Zachęceni dobrem, które niosą zmiany, wprowadziliśmy w ostatnim czasie nowe kursy i zajęcia wzbogacające naszą ofertę. Wprowadziliśmy zajęcia matematyczne dla dzieci, warsztaty językowe z Brytyjczykiem oraz absolutną nowość na rynku Polskim- j. angielski dla dzieci Picaro.

Przeszkoliliśmy ponad 1000 uczniów oraz blisko 30 firm i instytucji.

Byliśmy jedną z pierwszych szkół, które wprowadziły metodę bezpośrednią do nauczania na rynek lokalny.

Dwukrotnie przeprowadzaliśmy autorski, międzypowiatowy konkurs z j. angielskiego “Big Ben”.

Jesteśmy jedną z pierwszych szkół w Polsce uczących dzieci na podstawie kursu Picaro, którego skuteczność potwierdzają rodzice i dzieci w ponad 50 krajach na całym świecie.

 

Kim jestem?

Justyna Bekus - właścicielka SUCCESS - Centrum Nauczania Języków Obcych w Myszkowie, nauczyciel j. niemieckiego, trener lektorów w szkole SUCCESS, oraz prezes Kreatywnej Fundacji "Obudź się"

Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Filologia Germańska. Uczestniczka licznych szkoleń praktycznych organizowanych przez ekspertów w trenowaniu nauczycieli.

Moje całe życie zawodowe jest ściśle związane z nauczaniem i uczeniem się, dzięki temu mam szerokie spojrzenie na proces nauczania zarówno z punktu widzenia nauczyciela jak i ucznia, dzięki temu koncentruję się na oferowaniu jak najlepszej edukacji dla swoich Klientów - tych małych i tych dużych.