O szkole

Success - CNJO to miejsce do którego trafisz, kiedy chcesz prawdziwie nowoczesnej i skutecznej edukacji językowej dla siebie i dla swojego dziecka.

Od ponad 10. lat pomagamy Słuchaczom małym i dużym w nabywaniu oraz rozwijaniu umiejętności językowych oraz matematycznych. Oferujemy skuteczną edukację, zawsze dopasowaną do aktualnych potrzeb Słuchacza. Dzięki nieustannemu rozwojowi, zmianom i doskonaleniu, stale powiększamy liczbę naszych uczniów, a dzięki dobrze zaplanowanej ścieżce rozwoju, nasi Słuchacze uczą się z nami przez wiele lat.

  • prowadzimy zajęcia z j. angielskiego oraz matematyki,
  • oferujemy kursy dla wszystkich grup wiekowych,
  • prowadzimy zajęcia stacjonarne i online,
  • pracujemy na nowoczesnych i skutecznych metodach w nauczaniu języków obcych (Metoda Direct dla dorosłych, kurs Picaro dla dzieci).

Przeszkoliliśmy ponad 1200 uczniów oraz blisko 30 firm i instytucji.

Byliśmy jedną z pierwszych szkół, które wprowadziły metodę bezpośrednią do nauczania na rynek lokalny.

Dwukrotnie przeprowadzaliśmy autorski, międzypowiatowy konkurs z j. angielskiego “Big Ben”.

Jesteśmy jedną z pierwszych szkół w Polsce uczących dzieci na podstawie kursu Picaro, którego skuteczność potwierdzają rodzice i dzieci w ponad 50 krajach na całym świecie.

Od założyciela

Głęboko wierzę, że to co robisz w swoim życiu ma wtedy sens, kiedy robisz to co kochasz, kiedy widzisz, że masz realny wpływ na rozwój drugiego człowieka, kiedy wiesz, że dzięki swojej pracy pomagasz innym…


Justyna Bekus

Kiedy w 2010 roku pod moimi skrzydłami pojawił się Success - CNJO, wymarzyłam sobie miejsce, w którym będę dążyć do edukacji przyjaznej dziecku, rodzicowi oraz uczniowi dorosłemu. Zapragnęłam miejsca, w którym będę świadczyć usługi oparte na nowoczesnych i skutecznych metodach nauczania, w którym będę skupiać się na rozwiązaniach edukacyjnych pobudzających i motywujących do nauki, gdzie zawsze na pierwszym miejscu będzie dobro ucznia.

Wtedy jeszcze nie znałam filozofii Kaizen, lecz intuicyjnie, metodą małych kroków, z każdym rokiem pracy starałam się realizować te marzenia. Tak jest do dzisiaj… Podążając za marzeniami staram się tworzyć miejsce, w którym możesz się u nas poczuć zrozumiany i zaopiekowany, nie tylko na każdym etapie edukacji, ale także podczas zwykłego kontaktu z nami.

Jednym z ważnych etapów rozwoju szkoły była zmiana lokalizacji. Dzięki tej decyzji, powstało nowe, ulepszone i bardziej komfortowe miejsce. Cały czas “nabieramy kolorów”, doposażamy sale, zmieniamy się na zewnątrz i wewnątrz, by zapewnić jak najlepsze warunki do nauki i pracy.

Justyna Bekus - właścicielka Success - Centrum Nauczania Języków Obcych w Myszkowie, nauczyciel j. niemieckiego, prezes Kreatywnej Fundacji "Obudź się", promotor edukacji przyjaznej uczniowi.

Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Filologia Germańska. Uczestniczka licznych szkoleń praktycznych, organizowanych przez ekspertów w trenowaniu nauczycieli, rozwoju osobistego oraz nowoczesnego zarządzania businessem.

Moje całe życie zawodowe jest ściśle związane z uczeniem siebie i innych, dzięki temu mam szerokie spojrzenie na proces nauczania zarówno z punktu widzenia nauczyciela jak i ucznia, co pomaga mi koncentrować się na oferowaniu jak najlepszej edukacji dla swoich Klientów - tych małych i tych dużych.