Pracuj z nami

dołącz do naszego
zespołu

Domyślamy się, że na tej stronie nie jesteś przez przypadek.

Możesz szukasz pracy swoich marzeń?

A może to sama intuicja pokierowała Cię do nas…

Jakkolwiek by nie było, cieszymy się, że tu jesteś. Poznaj nas lepiej, poczytaj o naszej wizji współpracy, a kto wie, może niebawem spotkamy się na kawie pod naszym dachem, poznamy lepiej i jak poczujemy to coś, zaczniemy razem działać pod szyldem SUCCESS?

Zanim tak z grubej rury wystrzelimy, czego oczekujemy, pozwól, że przybliżymy Ci nieco klimat i miejsce naszej pracy.

Zacznijmy od dobrej aury i wspaniałej atmosfery, czyli tego, czym emanujemy w SUCCESS… Mamy wrażenie, że od wejścia można zobaczyć, że nasze relacje są ciepłe i koleżeńskie. Jest w nas też dużo chęci niesienia pomocy i wsparcia na każdym etapie pracy (nie tylko na początku).

Ale to fakt, każdego nowego nauczyciela, który zawita na nasz pokład, otoczymy odpowiednią opieką. Wdrożymy, przygotujemy, wyszkolimy i wyposażymy we wszelkie narzędzia oraz kompetencje przydatne w pracy lektora.

I nie poprzestaniemy na tym 🙂 Uwielbiamy się rozwijać i poszerzać swoje kwalifikacje. To dlatego organizujemy kilka szkoleń indywidualnych i grupowych w ciągu roku. To też sygnał dla Ciebie, że u nas nie będziesz stać w miejscu. Przeciwnie, jeśli tylko wyrazisz taką chęć, ścieżka awansu stanie przed Tobą otworem.

Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

Lubimy dbać o komfort naszej załogi. To dlatego raz na jakiś czas organizujemy imprezy integracyjne 😉 Puszczamy oczko, choć z tymi spotkaniami po pracy to prawda. Z komfortem mocno związana jest nasza chęć słuchania o potrzebach i wyzwaniach całej kadry, aby odpowiednio zareagować, poprawić to, co trzeba i wdrożyć dobre zmiany. I jeszcze jedno… wyznajemy zasadę, że Twój problem jest naszym problemem.

POZNAJ WŁAŚCICIELKĘ SUCCESS

Widzisz ten uśmiech i błysk w oku? Justyna Bekus — to kobieta-rakieta. Z sukcesem prowadzi SUCCESS od 2010 roku, podbija serca kolejnych kursantów, a także swoich pracowników. Co tu dużo pisać, pod jej skrzydłami będziesz czuć się bardzo komfortowo. Dlaczego? Z jednej strony otrzymasz świetną szansę na rozwój w nowoczesnej szkole językowej, a z drugiej, trafisz do swoich 😉 Naprawdę, w naszej szkole nie ma przypadkowych osób. Mamy dobrą, życzliwą oraz pozytywną energię i takich też ludzi szukamy do współpracy na wiele lat.

Jak dobieram zespół? Oczywiście znajomość angielskiego to must have, ale nie widzę konieczności, aby naszymi lektorami byli wyłącznie nauczyciele. Uwielbiam zwracać uwagę na fajną osobowość i na to, czy osoba chętnie się angażuje, jest rzetelna, kreatywna, ma chęć rozwoju i przede wszystkim — czy nauczanie sprawia jej radość. Muszę przyznać, że z teamem mam świetne relacje. Wszyscy się lubimy, szanujemy, jesteśmy wobec siebie lojalni. Każdy w zespole ma przestrzeń do powiedzenia, co się podoba, a co nie. Jestem zawsze otwarta na szukanie rozwiązań i wprowadzania zmian, które wyjdą wszystkim na dobre. Dzięki temu mamy oczyszczoną atmosferę, jesteśmy zgrani i faktycznie czujemy, że stanowimy zgrany team.

I JAK CI SIĘ PODOBA?

Czujesz, że chcesz spróbować pracy w naszym zespole? Zanim wyślesz do nas swoją aplikację, zerknij na poniższe pytania.

Faktycznie możesz pochwalić się nienagannym posługiwaniem się angielskim? Nie ma znaczenia, czy masz certyfikat językowy, czy jesteś w trakcie lub po studiach filologicznych.

Uwielbiasz dzieci i ich energię? Masz w sobie też trochę z dziecka i z chęcią będziesz bawić się ze swoimi uczniami w czasie zajęć, śpiewać z nimi piosenki, a nawet turlać na dywanie? 😉

Masz w sobie duże pokłady cierpliwości, aby na spokojnie i z uśmiechem tłumaczyć swoim podopiecznym kolejny raz te same zagadnienia?

Jesteś osobą kreatywną i zaangażowaną? Szukasz pracy, która Cię rozwinie i pozwoli na realny awans?

Pragniesz pracy na lata, która będzie sprawiać Ci satysfakcję i frajdę każdego dnia?

Jeśli przeważały odpowiedzi TAK, to… Zapraszamy do SUCCESS!

Niektórzy lektorzy śmieją się, że oferujemy pracę marzeń, bo daje ona dużo przyjemności. Podzielamy te opinie 🙂

Co możemy zapewnić Ci w SUCCESS?

Poza tym, o czym pisaliśmy wyżej, to jeszcze chociażby to:

CO MÓWIĄ NASI LEKTORZY?

Uwielbiam pracę w Success i zawsze jadę tam z radością.

Jestem lektorką języka angielskiego i ze szkołą Success jestem związana od dwóch lat. Uważam, że wysłanie CV do szkoły było świetną decyzją. Uwielbiam pracę w Success i zawsze jadę tam z radością. Uczę dzieci w wieku 3 – 9 lat i sprawia mi to sporo frajdy, mimo wcześniejszych obaw. W Success poczułam się jak u siebie już po pierwszym przekroczeniu progu szkoły. Tak naprawdę, to już rozmowa kwalifikacyjna pokazała, że Justyna jest świetną szefową, której zależy na ludziach z zespołu i na szkole. Chyba żadna moja rozmowa rozmowa o pracę nie przebiegała w tak miłej atmosferze, już po pierwszych minutach stres całkiem opadł i czułam się tak jakbym rozmawiała z koleżanką, którą znam od lat.

Co ważne w szkole Success nigdy nie słyszałam, że czegoś się nie da, nie można, nie wypada, nie należy. Każdy plan i pomysł omawiane są z całym zespołem. Najważniejszy jest tu uczeń, nie podstawa programowa, z którą trzeba gonić, ale faktyczne umiejętności naszych dzieciaków. Cały zespół jest bardzo życzliwy, a takiej szefowej jak Justyna życzę każdemu. Jest wspierająca, pomocna, docenia swoich lektorów, chwali, pyta o zdanie czy prosi o pomysły. Zdecydowanie poleciłabym lektorom Success jako miejsce pracy. Panuje tu doskonała atmosfera, pracujemy w małych grupach co zdecydowanie wpływa na wyniki w nauce naszych uczniów, jak i komfort pracy lektorów.. Nie ma tutaj zbędnej papierologii. Sale są dobrze wyposażone i bardzo przytulne.

Ludmiła

Jest to miejsce przepełnione uśmiechem i pozytywną energią

W szkole 'Success’ pracuję już od 5 lat i czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest to miejsce przepełnione uśmiechem i pozytywną energią. Przez wszystkie lata pracy wiedziałem że zawsze mogę liczyć na wsparcie ze strony sekretariatu, szefowej i każdego pracownika szkoły. Szkoła zapewnia wszystkie niezbędne materiały do pracy, jest otwarta na sugestie pracowników, stwarza dużo możliwości ciągłego rozwoju, uczestnictwa w kursach i szkoleniach. W całej szkole panuje przyjazna atmosfera która sprawia że codzienne chodzenie do pracy nie jest ponurym obowiązkiem a wręcz przeciwnie, pozytywnym otwieraniem się na nowe możliwości i wyzwania.

Adam

Pracując w Szkole Success poznacie wspaniały zespół, który będzie wsparciem.

Ze szkoła Success jestem związana już od prawie 8 lat. Z pewnością mogę powiedzieć, że pracując w Szkole Success, poznacie zespół wspaniałych, profesjonalnych lektorów, pracowników sekretariatu, którzy będą dla Was wsparciem w różnych (nawet najtrudniejszych:)) sytuacjach. Właścicielka szkoły, Justyna, to osoba, która nigdy „nie stoi w miejscu” – nasza szkoła ciągle się rozwija, a Justyna z dużym zaangażowaniem i ambicją dba o to, by zapewnić naszym kursantom efektywne i nowoczesne kursy. Justyna jest zawsze otwarta na nasze pomysły, uwagi i propozycje, a każda opinia ma dla niej duże znaczenie, przez co każdy z nas ma realny wpływ na to, jak wygląda nasza praca.

Kasia

W szkole Success główny nacisk kładzie się na profesjonalizm i rzetelność wykonywanej pracy.

Moją współpracę ze szkołą Success rozpoczęłam w roku 2021, a o szkole wiem już od co najmniej kilkunastu lat, ponieważ w naszym lokalnym środowisku zawsze była znana i cieszyła się bardzo dobrą reputacją. Sercem szkoły Success jest Justyna Bekus, niezwykle przemiła i kompetentna właścicielka szkoły, która potrafiła stworzyć przestrzeń przyjazną nie tylko dzieciom, ale i pracującym w szkole lektorom. Decyzja o współpracy ze szkołą Success zapadła już od pierwszej rozmowy z Justyną, kiedy to okazało się, że mamy podobny punkt widzenia nowoczesnej szkoły. I tak oto rozpoczęła się moja przygoda z Success, gdzie główny nacisk kładzie się na profesjonalizm i rzetelność wykonywanej pracy. Z całego serca polecam to miejsce jako bezpieczną przystań zarówno dla współpracujących firm, jak i osób prywatnych.

Kasia

APLIKUJ DO NAS

Jeszcze raz mocno to podkreślimy — bardzo stawiamy na rozwój (Twój i nasz wspólny). Jeśli szkolenia i awanse to nie Twoja bajka, możemy się nie dogadać, ale jeśli masz chęć na podnoszenie kwalifikacji, pracę przez wiele lat w zgranym i życzliwym teamie, otaczanie się energią dziecięcą, to otwieramy do Ciebie ramiona, by zaprosić Cię na nasz pokład.

Koniecznie aplikuj do nas!
Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i jak poczujemy to coś, to chętnie zaprosimy Cię do dalszej rekrutacji.

Pracuj z nami

Załącz swoje CV:


Zadzwonimy w ciągu 48h i umówimy się na konkretny termin.

Dziękujemy za
wypełnienie formularza!

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.